Tvenkinių dumblo šalintojas Pond Sludge Remover

 • Kraunamos nuotraukos
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Likutis: 0 vnt.

   Pristatymo laikas 2-4 d.d.

  Pristatymas 10-14 dienų po užsakymo.

  Naudodami „PondSludgeRemover“, savo sodo tvenkinį galite lengvai išlaisvinti iš organinio dumblo ir nuosėdų, nereikia dumblo ištraukėjų! Dvigubo veikimo „PondSludgeRemover“ sudėtyje yra aktyvaus deguonies ir skaidraus vandens bakterijų, kurios yra aktyvios iki 8 savaičių!  

 • PondSludgeRemover – Tvenkinių dumblo šalintojas.

  Laikui bėgant kiekvieno tvenkinio dugne kaupiasi dumblas: lapai, pašaro likučiai ar žuvų ekskrementai. Vanduo tampa drumstas, nemaloniai kvepia ir gali būti pažeista biologinė pusiausvyra.

  Naudodami „PondSludgeRemover“, savo sodo tvenkinį galite lengvai išlaisvinti iš organinio dumblo ir nuosėdų, nereikia dumblo ištraukėjų!

  Dvigubo veikimo „PondSludgeRemover“ sudėtyje yra aktyvaus deguonies ir skaidraus vandens bakterijų, kurios yra aktyvios iki 8 savaičių!

  Komponentas A (grynai mineralinis): sumažina organinio tvenkinio dumblą. Patentuotas mineralų derinys aktyviai oksiduoja nuosėdų sluoksnį, taip skaidydamas sunkiuosius metalus ir kitas žuvims toksiškas medžiagas, taip pat fosfatus, pagrindinę dumblių maistinę medžiagą. Rezultatas - matomas dumblo sluoksnio sumažėjimas. Blogi kvapai iškart neutralizuojami.

  B komponentas (grynai biologinis): Bakterijos padeda išlaikyti skaidrų vandenį. Labai aktyvūs mikroorganizmai nedelsdami pradeda skaidyti dumblą, negyvus dumblius, augalų liekanas, lapus ir žuvų toksinus, taip užtikrindami skaidrų ir sveiką tvenkinio vandenį.

  Taikymas ir dozavimo rekomendacija:

  Pirmiausia sumaišykite rekomenduojamą abiejų komponentų kiekį su vandeniu, gerai išmaišykite ir užpilkite ant tvenkinio.

  Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite ne žemesnėje kaip 8 ° C.

  Naudojimo metu ir 48 valandas po to išjunkite UV lempas.

  Pakuotė: 500g- 10 000l

google-site-verification: google1dcf2b0df0b5ed7f.html