Valiuta:

Ceolitas vandens valymui

 • Ceolitas Zeoaqua yra skirtas įvairių vandenų, užterštų skysčių valymui, prevencijai prieš dumblių susidarymą, absorbuodamas amonį, neleidžia susidaryti toksiškam amoniakui, nitritams ir nitratams., filtruoja mechaniškai, terpė gerosioms bakterijoms, trąša akvariumo augalams.

  100proc. natūrali ekologiška priemonė, nekenkianti florai ir faunai. 

  Informaciją apie vandens filtrų užpildą Zeoaqua rasite čia.

  • Ceolitas - geriamojo ir kt. vandens filtrų užpildas.
  • Ceolitas tvenkinių vandens valymui ir kontrolei.


  Tvenkinių vandenyje (ypač jei jame auginame dekoratyvines žuvis) iškyla panašios problemos: užterštumas amoniu dėl nusėdusios organikos, dumblių augimas, vandens skaidrumo problema.
  Ypač aktuali dumblių augimo problema. Tvenkiniuose papastai netrūksta šviesos, reikalingos dumbliams augti.
  Dumbliai, augantys tvenkiniuose:

  • Siūliniai
  • Plaukiojantys
  • Melsvai žali

  Dumbliams augti svarbūs du faktoriai: pakankamas kiekis maistingų medžiagų ir šviesa.


  Yra įvairių cheminių priemonių dumbliams naikinti. Jie veikia efektyviai, kai dumbliai jau yra stipriai prisidauginę. Tačiau cheminės priemonės nenaudojamos, kol tvenkinio vanduo dar yra švarus, be to kai kuriais atvejai gali neigiamai veikti tvenkinio florą ir fauną. Be to, panaudojus chemines priemones, sunaikinti dumbliai sėda ant tvenkinio dugno, tapdami maistingomis medžiagomis naujiems dumbliams, todėl efektyviausia priemonė yra prevencija.
  Kaip prevencinė priemonė gali būti naudojamas ceolitas Zeowet. Jį galima pilti į tvenkinio filtrą, arba įbėrus į vandeniui laidų maišelį, patalpinti tvenkinio dugne, toje vietoje, kur vanduo intensyviau maišosi.
  Įprastinė dozė yra 1kg ceolito/1m3 tvenkinio vandens.

  Ceolitas Zeoaqua akvakultūrai, žuvų auginimo ūkiams.

  Ceolitas Zeowet naudojamas žuvų auginimo ūkiuose analogiškai , kaip ir akvariumų ar tvenkinių atveju. Tinka naudoti kaip mechaninio filtro užpildą, bioreaktoriuje, auginimo tvenkiniuose.

  Ceolitas skaidrina vandenį, šalina toksišką amonį, neleidžia nitrifikuojančioms bakterijoms amonį versti į toksišką nitritą, yra prevencinė priemonė prieš dumblių susidarymą.

  Ypač gerai tinka žuvų transportavimo ar laikymo laikinose talpose atveju, kadangi absorbuoja susidarantį toksišką amonį.

   

  Dozės:

  Jei tvenkinyje nėra žuvų - 1 kg 1 m3 vandens

  Jei tvenkinyje yra žuvų, 2 kg 1 m3 vandens

  Jei tvenkiniuose auginami karpiai, 4kg / 1m3 vandens;

   

  Nenaudojamas fosfatų šalinimui.