Valiuta:

Scalewatcher įranga augalininkystei

 • Scalewatcher įranga augalininkystei 

   

  Vanduo yra esminė sodininkystės ir žemės ūkio sudedamoji dalis, nesvarbu, ar jis naudojamas lauko daržovėms, daigynų augalams, gėlėms ar vaisiams laistyti. Jei vandenyje yra daug kalcio, magnio ir natrio, jis gali sukelti maistinių medžiagų trūkumą augalams ir pasėliams, dėl kurių sulėtėja augimas ir prastas derlius. Kalcis taip pat blokuoja laistymo sistemas ir katilus šildomuose šiltnamiuose. Kai didėja šildymo sistemų apkalkėjimas, reikia jas dažnai valyti arba padidinti kuro sąnaudas. 

  Bandymų, atliktų šiltnamiuose metu, nustatyta kad žaliųjų paprikų, laistytų vandeniu, apdorotu naudojant Scalewatcher sistemą, derlius buvo žymiai didesnis nei tų, kurios buvo laistytos neapdorotu vandeniu. Be to, pasėliams anksti subrendus, augintojai galėjo anksti pateikti savo derlių rinkai, suteikdami jiems finansinį ir rinkodaros pranašumą.

  Scalewatcher suardo kalcio barjerą, kuris natūraliai atsiranda keli cm žemiau žemės lygio. Kalcio barjeras neleidžia vandeniui prasiskverbti giliai į dirvą ir greitai išgarina paviršiaus drėgmę, dėl to sumažėja augalų augimas ir išeikvojamas vanduo. Kai sumontuota Scalewatcher sistema, augalai auga sveikesni ir tvirtesni, nes jų šaknys gali prasiskverbti giliau į drėgną dirvą.

  Daržovių augintojai šiltnamiams šildyti dažnai naudoja garo katilus. Olandijoje Den Brabender medelynas šiltnamiui šildyti naudoja Crone garo katilą. Papildomas vanduo, paimtas iš vietinių griovių, turi daug mineralinių medžiagų, dėl kurių katilas reguliariai kalkėja, todėl reikia dažnai valyti rūgštimi ir taisyti, todėl priežiūra kainuoja 2500 USD. Kas trejus metus reikėjo atnaujinti katilų vamzdžius, o šilumos nuostoliai dėl kalkių nuosėdų susidarymo papildomai sudarė 11 000 JAV dolerių. Per 12 mėnesių nuo Scalewatcher įdiegimo, katile nebebuvo nuosėdų, o medelynas nustatė, kad jo dujų suvartojimas sumažėjo 20%.

  Kitas atvejis, kai Scalewatcher padėjo sodininkystei, buvo Graikijoje, kur pakrančių ūkininkai pastebėjo, kad per daug gręžinio vandens suvartojama apelsinmedžiams laistyti požeminiai gręžiniai buvo iš dalies užpildyti jūros vandeniu. Dėl to medžių šaknys buvo apaugusios kalciu, medžiai atrodė išdžiuvę ir užaugino prastos kokybės ir mažesnius vaisius. Įdiegus Scalewatcher medžiai išliko sveiki, užaugino naujas šakas ir lapus bei gausius ir kokybiškus vaisius.

  Scalewatcher įrenginio dėka:

  • Mažesnis druskos kiekis dirvožemyje
  • Gerinamas augalų ir pasėlių augimas
  • Užtikrinamas geresnis drėkinimas
  • Lašelinės laistymo sistemos išlieka švarios
  • Sumažinamas drėkinimo vandens vartojimas 20–30 %
  • Sumažėjęs druskos iš šulinio ar jūros vandens poveikis
  • Vanduo geriau įsiskverbia į dirvą
  • Sumažinamas trąšų poreikis
  • Sustabomas nuosėdų / korozijos susidarymas vandens sistemose
  • Padės gauti didesnį derlių
  • Be to, Scalewatcher slopins dumblių augimą, sustabdys kalkėjimą ir taupys kurą

  Scalewatcher“ lengva įdiegti ir nereikia jokios santechnikos, priežiūros ar chemijos. Naudodamas modernią integruotą grandinę, Scalewatcher skleidžia elektroniniu būdu taikomą jėgos lauką, kurį sukelia vamzdžio išorėje apvyniota ritė, kuri išlaiko mineralus suspensijoje ir taip apsaugo nuo kalkių nuosėdų susidarymo. Įrenginys gali būti tvirtinamas prie visų tipų vamzdynų medžiagų, neatsižvelgiant į jų dydį.

  Scalewatcher modeliai yra pagrįsti nuolatiniais tyrimais ir daugiau nei 20 metų patirtimi ir žinomi kaip rinkos lyderiai pasaulyje šios įrangos srityje 

  Info ir užsakymai: mbaviris@yahoo com arba tel. +370 62168746