Valiuta:

Ultragarso įranga dumblių naikinimui tvenkiniams

 • Ultragarso įranga dumblių naikinimui


  Natūrali priemonė nuo dumblių, dumblių naikintojas tvenkiniuose, pliažuose, natūraliuose baseinuose, maudymo vietose  ežeruose, žuvų tvenkiniuose ir kt.


  Dėl didelio dažnio virpesių dumbliai tiesiogine prasme patiria stresą švelniu ir aplinkai nekenksmingu būdu. Todėl chemikalai nereikalingi.

  Vakuolė, vienos ląstelės branduolys, nuolat svyruoja tam tikru dažniu. Prietaisai slopina dumblius ir jų susidarymą ištisus metus natūraliu būdu be algicidų.

  Sodininkai ir tvenkinių savininkai dažnai naudoja chemikalus ir dumblius naikinančias medžiagas, kad pašalintų negražų ir erzinantį augimą ir panaikintų vandens drumstumą.

  Tai gali būti  padaroma ir daug švelnesniu ir aplinkai nekenksmingu būdu – ultragarso prietaisu.

  Dumbliai, nepaisant to, ar jie yra vienaląsčiai, ar daugialąsčiai, yra labai plonos odos. Jų ryškūs tuščiaviduriai kūnai pradeda vibruoti dėl susidarančių sudėtingų tonų ir taip pažeidžiami. Kitų tvenkinyje esančių augalų ir organizmų paspaudimai nepaveikia, taip pat žuvų, kurių klausos geba yra 100 Hz.

  Pirmieji rezultatai jau po kelių savaičių

  Dėl tam tikro dažnio ultragarso poveikio, dumbliai tiesiogine prasme patiria stresą. Todėl vandens kokybę įtakojantys chemikalai nereikalingi.Povandeninės bangos nepaveikia nei floros, nei faunos, nes tokių dažnių garsai atsiranda ir gamtoje, pavyzdžiui, vandeniui atsitrenkus į tvenkinio paviršių.

  Pav. Sveika Healthy Cladophora

  Po 4 savaičių poveikio su pažeidimais 

   

  Po 8 savaičių poveikio negyvas dumblis 

   

                                                                                     

  Apsauga nuo naujų dumblių augimo

  Ultragarso bangos ne tik pašalina staigų dumblių augimą, bet ir turi prevencinį poveikį.

  Ultragarso veikimo diapazonas yra nuo 5 iki 150 metrų. Kad būtų galima naudoti šį metodą, vandens gylis  turi būti ne mažesnis kaip 50 centimetrų. Skaičiuojant per vienerius ar dvejus metus, šis metodas yra pigesnis nei kiti variantai, tokie kaip cheminės medžiagos, brangios filtrų sistemos ar pan.

  Dumblių naikinimo aparato veikimo būdas yra paprastas. Didelio dažnio ultragarso tonai sukelia dumblių rezonansą, pažeidžiama dumblio ląstelės sienelė ir ląstelės turinys išbėga.

  Tuščių dumblių ląstelių sienelės nugrimzta į dugną. Tokiu būdu užkertamas kelias naujų dumblių susidarymui, esami dumbliai žūva per kelias savaites .

  Siūlinių dumblių šalinimas ultragarsu yra veiksmingas būdas stabdyti  jų augimą . 

  Akustiniai signalai siunčiami po vandeniu, rezonansiniai virpesiai pažeidžia siūlinių dumblių ląstelės sienelę ir dumbliai natūraliai žūva. Cladophora dumbliai po 8 sav poveikio  su tuščiomis ląstelių sienelėmis nusėda  į dugną ir laikui bėgant jas suardo esami mikroorganizmai ir bakterijos. 

  Negyviems dumbliams suskaidyti, rekomenduojame naudoti mūsų BIOPRODUKTUS.

  Moksliškai įrodyta, kad yra labai veiksmingas metodas

  Kaip efektyviai ultragarso aparatai kovoja su dumbliais, patvirtino daugelis dumblių kontrolės metodo tyrimų ir mokslinių tyrimų. Naudojant ultragarso aparatus, dumblių augimą tvenkiniuose galima sustabdyti be didelių pastangų ir išlaikyti vandenį švarų, nenaudojant aplinkai pavojingų ar net toksiškų cheminių medžiagų. Ultragarso bangos yra nekenksmingos žmonėms ir gyvūnams.

  Tinka rekreacinių tvenkinių sistemoms su pliažais

  Žalieji dumbliai mėgsta šiltą vandenį, su dideliu kiekiu  maistinių medžiagų , bei saulėtą orą. 

  Melsvadumbliai arba ciano bakterijos gali būti labai pavojingi žmonėms ir gyvūnams. Daugelyje ežerų ir upių uždraudžiama  maudytis dėl žalingų melsvadumblių, įskaitant Tychonema gentį.

  Žmonių odos sudirginimas arba vandens prarijimas gali sukelti galvos svaigimą ir vėmimą. Taip pat pažeidžiama nervų sistema ir kepenys, tai ypač pavojinga vaikams.

  Naminiai gyvūnai, tokie kaip šunys ir katės, yra pažeidžiami,  dažnai miršta išgėrę vandens užkrėstame vandens telkinyje.

  Paprastai melsvadumblius galite atpažinti iš  plėvelės sluoksnio vandens paviršiuje

  Taikymo sritys

  • Biotopai, sodo tvenkiniai, natūralūs tvenkiniai  
  • Plaukimo tvenkiniai, natūralūs baseinai, natūralūs baseinai po atviru dangumi, baseinai 
  • Koi tvenkiniai 
  • Įmonių tvenkiniai 
  • Golfo aikštynai, labai dideli tvenkiniai 

  Ultragarso įranga naikina mėlynuosius, žaliadumblius ir siūlinius dumblius

  • Plaukiojantys žalieji dumbliai 1 sav
  • Mėlyndumbliai, žalieji dumbliai nuo 3 iki 4 savaičių
  • Siūliniai dumbliai nuo 6 iki 8 savaičių
  • 2/3 bioplėvelės sluoksnio sumažinimas 

  Kiek laiko gali veikti prietaisas?

  Tarnavimo laikas yra 10 metų ir daugiau. Dumblių naikinimo aparatai buvo sukurti taip, kad visi komponentai galėtų atlaikyti didesnę nei įprasta apkrovą. Naudojimo instrukcijoje pateiktose saugos instrukcijose, siekdami garantuoti tarnavimo laiką, atkreipiame dėmesį į šiuos dalykus:


  - Elektronikos dėžutė niekada neturi būti veikiama nuolatinės drėgmės ar ekstremalių temperatūros svyravimų, ji neturi stovėti skaisčioje saulėje arba vietoje, kur gali kauptis karštis.
  - Žiemą dėl sniego slėgio į elektronikos dėžę gali patekti vanduo. Norėdami užtikrinti ilgaamžiškumą, elektroninę dėžę laikykite sausoje vietoje.

  Kitos veikimo  pailginimo priemonės:

  - Prietaisas gali likti išjungtas tamsoje. Dumblių ląstelių dalijimasis beveik nevyksta vėlyvomis valandomis.
  - Jei yra nedidelis dumblių kiekis, prietaisas gali veikti 50% laiko. (Per vieną valandą 30 minučių veikimo laiko) 

  El. energijos sunaudojimas, priklausomai nuo prietaiso: 15-40W.

  Lengvai įrengiamas be specialisto pagalbos, nereikia priežiūros


  Informacija ir užklausimai: mbaviris@yahoo.com

  Tel. +370 62168746