Valiuta:

Įranga laivų aušinimo sistemoms apsaugoti

 • Apsaugokite laivo variklio aušinimo sistemą nuo apkalkėjimo!

   

  Tiek didelių, tiek ir mažų laivų varkliai yra aušinami iš vandens telkinio (upės, jūros, ežero) imamu vandeniu, kuris dažniausiai yra kietas. Ilgainiui kalkių nuosėdos blokuoja aušinimo vamzdelius ir prastėja variklio aušinimas. Išvalyti tokią sistemą yra sunku.

  Didelių laivų atveju jūros vanduo, praeinantis per šilumos perdavimo paviršius, sukelia stiprų kalkių nuosėdų kaupimąsi, kuris turi būti pašalintas rūgštimi, kai laivai patenka į sausąjį doką remontuoti kas dvejus metus, o kartais ir reguliaresniais intervalais. Susikaupusios kalkių nuosėdos sumažina laivo variklių aušinimą, todėl iš kamino išmetama daugiau dūmų, padidėja degalų sąnaudos ir varikliai veikia ne taip sklandžiai. 

  Aušinimo sistemą geriausiai apsaugosite naudodami Scalewatcher įrangą.

  Galite rinktis modelį:

  • Įranga privatiems laivams. Vienam varikliui, 12V įtampa, energijos sąnaudos mažiau negu 2W, iki 25mm vamzdžiams, NEMA4X/IP 66, 800g. Lengvai sumontuosite  patys. 

  • Didelių laivų variklių aušinimo linijų, jūros vandens paėmimo sistemų, garintuvų vamzdelių apsaugai nuo apkalkėjimo. 110-240V, energijos sąnaudos mažiau negu  15W, apsauga nuo vandens, 3kg

   

  • Žvejybiniams laivams. Vienas įrenginys kelioms vandens linijoms apsaugoti. 110-240V, el. energija mažiau kaip 40W. NEMAX/IP67, 2,5kg.

   

  Informacija ir užklausimai: mbaviris@yahoo.com

  Tel. +370 62168746