Valiuta:

Bakterinis preparatas Pro 4000x tvenkinio vandens valymui ir dumblo skaidymui, 50 tablečių po 16g maišelyje. 400-600m3 tvenkiniui

 • Bakterinis preparatas Pro 4000x tvenkinio vandens valymui ir dumblo skaidymui, 50 tablečių po 16g maišelyje. 400-600m3 tvenkiniui

  Kaina 4598
  4598
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

   Pristatymo laikas 2-4 d.d.

  Pristatymas 10 darbo dienų po užsakymo.

  Tablečių pavidalo bakterinis preparatas Pro 4000x tvenkinių ir akvakultūros vandens valymui ir dumblo skaidymui, prevencijai prieš dumblius. 50 vnt. maišelyje. 12-600 m3 vandens

 • Pro4000x yra paprastas ir patogus būdas organinėms medžiagoms skaidyti neaeruojamose ar netekančiuose vandens telkiniuose.

  Aqua Pro4000x naudojimo sritys dumblių ir dumblo, amonio, nitratų mažinimui:

   

  • Uždumblėjusiuose tvenkiniuose,ežeruose
  • Uždarose akvakultūros sistemose
  • Atviruose žuvų auginimo tvenkiniuose
  • Užterštuose pramonės įmonių tvenkiniuose, lagūnose
  • Lietuvos dvarų ir parkų tvenkiniuose
  • Privačiuose tvenkinuose

  Gali būti naudojamas ežeruose, tvenkiniuose, lėtai tekančiuose upeliuose ar bet kuriame vandens telkinyje, kur kyla problemų dėl susikaupusių organinių medžiagų.  

  Tabletes galima tikslingai mesti į tvenkinį, kad jos patektų tiesiai į tvenkinio dugną, kur kaupiasi organinės medžiagos. Jos taip pat gali būti naudojamos žuvų veisimo ir mailiaus auginimo rezervuaruose. 

  Kiekvienoje tabletėje yra daugiau nei 65 milijardų sporų. Kai sporos patenka į vandenį, kuriame gausu maistinių medžiagų, bakterijos dauginasi ir virškina organines medžiagas, taip pat skaido bet kokį amoniaką. Bakterijos gerina vandens kokybę ir mažina maistinių medžiagų kiekį, reikalingą mėlyniesiems žaliesiems dumbliams. 

  Pro4000x yra atrinktų bakterijų mišinys, paruoštas tablečių pavidalu, lengvesniam patekimui tiesiai į tvenkinių ir kitų vandens telkinių dugnus. Šios bakterijos, Bacillus subtilis padermė ir B. licheniformis padermė, buvo parinktos atsižvelgiant į jų gebėjimą skaidyti organines medžiagas, kurios kaupiasi dėl natūralių ekologinių procesų.
   

  Pro4000x  nauda:


  ➢ Mažiau susikaupusio dumblo

  ➢ Sveikesni tvenkiniai su švaresniais dugnais su mažiau arba visai be vandenilio sulfido.

  ➢ Sveikesnės fitoplanktono bendruomenės turi mažiau mėlynai žalių dumblių; mažesnės vibrio apkrovos

  ➢ Amoniako kontrolė

  ➢ Žuvų streso sumažinimas, geresnis žuvų ypč mailiaus išgyvenamumas, mažiau ligų, geresnis žuvų priaugis, mažiau vandens keitimų (gali sumažėti iki 10 kartų). 

   

  Dozavimas ir naudojimas:

  Nereikia paruošimo, tabletės įmetamos į probleminę tvenkinio vietą, nebūtina aeracija, geriausia kai tvenkinio vandens temperatūra +10oC ir daugiau.

   

  Pradinė dozė: 1kg - 1200m3 vandens, palaikomoji dozė: 0,5-1kg/1200m3 kas 1-2 savaitės, priklausomai huo užterštumo lygio

  Naudojimo/valymo laikas priklauso nuo  vandens esamo  užterštumo  ir gali užtrukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

  Palaikomoji dozė reikalinga tuo atveju, jeigu vandens telkinio tarša yra pastovi. 

  Viena tabletė  - 12 m3 vandens - pradinė dozė.  

  10 tablečių - 120m3 vandens telkiniui (kiekiui) - pradinė dozė.

  50 tablečių  - 600m3 

  Labai užterštiems tvenkiniams reikalingos didesnės dozės.