Tvenkinio dažai

 • Kontroliuoti dumblius ir vandens piktžoles tvenkiniuose, ežeruose ir žuvininkystėje

  Netoksiški, ekologiški ežerams, tvenkiniams skirti Pond Blue dažai kontroliuos dumblius ir vandens piktžoles, kurios dažnai sukelia rimtų problemų, trukdančių žvejybai, valtims, maudynėms ir drėkinimui. Taip pat bus kontroliuojamas ypač tankus gijinių dumblių ir panirusių piktžolių augimas, kuris taip pat sukelia rimtų problemų žuvims dėl naktinio deguonies trūkumo.

  Pond Blue  dažiklis pakeičia rankinio dumblių šalinimo poreikį.

  Pond Blue  mėlynasis dažiklis taip pat sumažina cheminių medžiagų, algicidų, herbicidų poreikį, kurie, jei nebus naudojami tiksliomis dozėmis arba griežtai prižiūrimi ekspertų, gali turėti neigiamos įtakos žuvims, augalams.

  „Pond Black“ yra juodi tvenkinių dažai, naudojami mažesniuose tvenkiniuose ir fontanuose, kur reikalingas dramatiškas poveikis.

  Sodo dizaineriai naudoja juodus tvenkinio dažus, kad sukurtų obsidiano juodo veidrodžio atspindį nuostabiam sodo tvenkinio dizainui.

  Saulės, mėnulio ar žvakių šviesoje,  juoda veidrodinė apdaila atrodo nuostabiai.

  Tvenkinio dažai 

  Saugūs vaikams, augintiniams ir tvenkinių florai ir faunai

  Netoksiški tvenkinių dažai yra veiksmingas būdas kontroliuoti dumblius ir piktžoles, nedarant įtakos žuvų, laukinių gyvūnų ir augalų sveikatai.

  „Mėlyni ir šešėlio“ dažai idealiai tinka žuvų tvenkiniams

  BLUE ir  Shadow tvenkinių dažai geriausiai tinka tvenkinio ar ežero, kuriame yra žuvų, dumbliams ir piktžolėms naikinti. Tvenkinio dažai atbaidys plėšrūnus, nes dažai slepia žuvis tvenkinio dugno link, todėl daugumai paukščių jos beveik nematomos.  

    

  Juodi tvenkinio dažai kaip tvenkinio dekoracija

  Pond Black“ yra idealus pasirinkimas mažo sodo tvenkiniui. Stebuklingo veidrodžio sukūrimas; vandens augalai nuostabiai atrodo ant obsidiano juodo paviršiaus, užmaskuodami neišvaizdžius vamzdynus ir dugno detales.

    
   

   

  Savybės ir privalumai 

  • Slopina dumblių ir piktžolių augimą
  • Patobulinta jūsų vandens išvaizda
  • Aukso medalį laimėję dizaineriai naudoja „Pond Black“
  • Apsaugo žuvis nuo paukščių ir kačių
  • Naudojamai visus metus
  • Sukuria gražų kontrastą augalams ir krūmams
  • Saugūs vaikams, augintiniams ir tvenkinių gyvenimui 
  • Galima maudytis

   

  Dažai, skirti kontroliuoti dumblius ir piktžoles komerciniuose ežeruose ir žuvininkystėje 

  Netoksiškai, saugūs ir lengvai pritaikomi

  Komerciniai tvenkinių dažai yra netoksiški, aukštos kokybės maistiniai dažikliai, kurie yra ekonomiškas būdas kontroliuoti dumblius ir piktžoles, nedarant įtakos žuvų, laukinių gyvūnų ir augalų sveikatai.

  Komerciniai tvenkinių ir ežerų dažai  gali būti tiekiami dviem formomis; miltelių maišeliai dideliems vandens telkiniams apdoroti ir skystas tirpalas mažesnėms žuvininkystės ir dideliems tvenkiniams.

  „Pond Blue“ yra pirmasis iš mūsų komercinių tvenkinių dažų, naudojamų dideliuose ežeruose. „Pond Blue“ yra populiariausias ir ekonomiškiausias tvenkinių dažiklis.

  Šešėlių dažai skirti prieblandos efektui 

  Privalumai žuvininkystei, ežerams ir dideliems tvenkiniams

  • Slopina dumblių ir piktžolių augimą
  • Slėpia žuvis nuo plėšrūnų, tokių kaip garniai ir katės
  • Sukuria gražų kontrastą su augalais ir krūmais
  • Ekonomiški ir lengvai pritaikomi 

  Pakuotė:

  • 1 kg miltelių pakelių pakuotė (10x100g)
  • Miltelių paketėlis 100g

  Kiekvienas 100 g paketėlis tinka:

  Pond Blue - iki 1000m3 (kai vandens gylis yra 1m). Jei vandens gylis yra didesnis ar mažesnis, dozė bus didesnė: kas 20 cm žemiau 1 m gylio dozę reikia padvigubinti. Virš 1 m dozė turi būti dvigubai didesnė už kiekvieną 20 cm.

  Lake Shadow - iki 400m3 (kai vandens gylis yra 1m). Veidrodiniams efektams skirti privatūs tvenkiniai 100g / 5-6m3. Jei vandens gylis yra didesnis ar mažesnis, dozė bus didesnė: kas 20 cm žemiau 1 m gylio dozę reikia padvigubinti. Virš 1 m dozė turi būti dvigubai didesnė už kiekvieną 20 cm.

  Pond Black - iki 3m3.

  Jau greitai mūsų el. parduotuvėje.

google-site-verification: google1dcf2b0df0b5ed7f.html