Tvenkinio vandens valymo produktai

 • Oase produktai tvenkinio vandens valymui. Mūsų el. parduotuvėje

  AquaIntech bioproduktai tvenkinių valymui, čia.

  Akvariumo produktai čia.

  Blanketweed Remover – Siūlinių dumblių šalintojas tvenkiniui

   

  • Su aktyviu deguonimi tiesioginiams rezultatams pasiekti
  • Specialios bakterijos skaido negyvus dumblius
  • Saugu naudoti

  „BlanketweedRemover“ per 24 valandas sunaikina siūlinių dumblių „antklodes“, iškart išleisdami aktyvų deguonį. Negyvus dumblius galima surinkti netrukus po panaudojimo.
  Produkte esančios specialios bakterijos pagreitina visų likusių dumblių likučių skaidymą.


  „BlanketweedRemover“ yra bespalvis ir labai efektyvus. Aktyvus ingredientas po kelių valandų suskaidomas į vandenį ir deguonį.

  Naudojimas: Išberkite produktą tiesiai ant dumblių „antklodžių“. Venkite kontakto su vandens augalais. Naudodamiesi gaminiu, venkite stipraus vandens judėjimo. Jei reikia, išjunkite filtrą ir siurblį. Produktą galima naudoti kelis kartus per sezoną.

  Pakartotinam naudojimui rekomenduojama laukti 3 dienas. Patikrinkite vandens vertes prieš apdorojimo etapą ir jo metu.

  Produktą naudokite tik tada, kai pH yra mažesnis nei 8,5, o karbonato kietumas (KH) yra didesnis kaip 5 ° dH.

  Norint stabilizuoti šias vertes, rekomenduojame „PondEssential“. Jei produktas naudojamas teisingai, nėra žinomo neigiamo poveikio žuvims, augalams ir varliagyviams. Naudojimo metu žuvys gali likti tvenkinyje.
  Mėlynai žaliems dumbliams naudoti AquaPro EZ bakterijas
  250g – 8000l, 500g-16000l
   

  Pakuotės: 500g

  WaterLillyFertiliserCones - Vandens lelijos trąšų kūgiai


   WaterLillyFertiliserCones, palaiko greitą visų vandens augalų augimą ir ilgalaikę jų priežiūrą. Dėl lengvai prieinamų makroelementų, mineralų ir vertingų mikroelementų vandens lelijos ir kiti vandens augalai palaiko jų augimą ir ryškių pilnų lapų ir gėlių, turinčių ryškiai spindinčias spalvas, augimą.

  „WaterLillyFertiliserCones“ - lengva naudoti ir dėl savo kūgio formos yra puikiai suformuoti, kad būtų galima visiškai įstumti į tvenkinio ar sodinimo gruntą. Iš ten kūgių maistines medžiagas tiesiogiai absorbuos vandens augalų šaknys, o ne dumbliai.


  Įdėkite į tvenkinio dugną šalia šaknų vietos arba tiesiai į augalų krepšius.

  Naujų augalų sodinimui, atsižvelgiant į augalo dydį, naudokite nuo 1 iki 3 „WaterLillyFertiliserCones“. Pakartokite trąšas kartą per metus ta pačia doze.

  Pakuotė: 10 vnt.

   


  Oxygen Active&Oxygen Deposit Tabletės tvenkiniui 


  „Oxygen Active“ greitai reguliuoja deguonies kiekį vandenyje ir, naudodamas specialų veikliųjų medžiagų derinį, taip pat stabilizuoja biologinę pusiausvyrą tvenkinyje.

  Skatina bakterijų darbą. Turėdamos pakankamai deguonies, daugelis bakterijų gali greičiau ir efektyviau perdirbti atliekas, nesusidaro fermentacijos dujos, tokios kaip vandenilio sulfidas ir amoniakas, kurios yra toksiškos žuvims.
  Oxygen Deposit Tabs tiekia vandeniui deguonį iki šešių savaičių.


  Naudojimas: Geriausia šiltuoju metų laiku. Išsibastyti po tvenkinį!
  Naudojant gaminį, filtrų sistemos gali likti veikiančios.
  OxygenActive 100g - 1000 L, 500g-5000L
  Oxygen Deposit Tabs – tinka šaltuoju metų laikotarpiu. Naudojama visus metus. 1 tabletė – 500L.

  Pakuotė: 10 vnt.

  PondSludgeRemover – Tvenkinių dumblo šalintojas


  Laikui bėgant kiekvieno tvenkinio dugne kaupiasi dumblas: lapai, pašaro likučiai ar žuvų ekskrementaiVanduo tampa drumstas, nemaloniai kvepia ir gali būti pažeista biologinė pusiausvyra.

  Naudodami „PondSludgeRemover“, savo sodo tvenkinį galite lengvai išlaisvinti iš organinio dumblo ir nuosėdų, nereikia dumblo ištraukėjų!

  Dvigubo veikimo „PondSludgeRemover“ sudėtyje yra aktyvaus deguonies ir skaidraus vandens bakterijų, kurios yra aktyvios iki 8 savaičių!

   

  • Komponentas A (grynai mineralinis): sumažina organinio tvenkinio dumblą. Patentuotas mineralų derinys aktyviai oksiduoja nuosėdų sluoksnį, taip skaidydamas sunkiuosius metalus ir kitas žuvims toksiškas medžiagas, taip pat fosfatus, pagrindinę dumblių maistinę medžiagą. Rezultatas - matomas dumblo sluoksnio sumažėjimas. Blogi kvapai iškart neutralizuojami.
  • B komponentas (grynai biologinis): Bakterijos padeda išlaikyti skaidrų vandenį. Labai aktyvūs mikroorganizmai nedelsdami pradeda skaidyti dumblą, negyvus dumblius, augalų liekanas, lapus ir žuvų toksinus, taip užtikrindami skaidrų ir sveiką tvenkinio vandenį.

  Taikymas ir dozavimo rekomendacija:


  Pirmiausia sumaišykite rekomenduojamą abiejų komponentų kiekį su vandeniu, gerai išmaišykite ir užpilkite ant tvenkinio.
  Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite ne žemesnėje kaip 8 ° C. Naudojimo metu ir 48 valandas po to išjunkite UV lempas.
  500g- 10 000l, 1000g – 20 000l

   

  Pakuotė: 500g

   


   
    

   


   

google-site-verification: google1dcf2b0df0b5ed7f.html