• Pristatome Scalewatcher elektromagnetinius vandens nukalkintojus. 

Scalewatcher vandens nukalkintojai

 • Kieto vandens problemas sukelia vandenyje ištirpę mineraliniai jonai, galintys prilipti prie paviršių, tokių kaip kaitinimo elementai, dušo galvutės, čiaupai ir vonios plytelės.

  Tradicinis vandens minkštiklis tam gali užkirsti kelią, tačiau jiems reikia priežiūros ir reguliaraus druskos tiekimo, gerti tokį vadenį gali būti nesaugu sveikatai.

  Ne tik namų ūkiai kenčia nuo kietų apnašų, bet ir komerciniai vandens vartotojai, tokie kaip viešbučiai, restoranai, odontologijos kabinetai, kirpyklos, biurai. Pramonei labai naudingas minkštas vanduo.

  Scalewatcher“ yra aplinkai nekenksmingas nukalkintojas, kuris nekeičia vandens sudėties. Įdiegus įrenginį, kietos apnašos ar dėmės išnyksta palaipsniui, jums nieko nereikia daryti.

  Scalewatcher“ garantuoja visos jūsų vandens sistemos nukalkinimą.

  Patentuota visose pagrindinėse šalyse.

  Svarbi pastaba: apkalkėję dušo galvutės yra bakterijų dauginimosi vieta. Norint išvengtio kalkėjimo,  įdiekite „Scalewatcher“. 

  "Scalewatcher" sistemos privatiems namams

  Katilai, kavos virimo aparatai, skalbimo mašinos ir indaplovės, virduliai ir modernūs vandens čiaupai virtuvėje ir vonios kambaryje kenčia nuo kieto vandens.

  Scalewatcher“ yra puikus ir aplinką tausojantis būdas sustabdyti šias problemas. Scalewatcher, sumontuotas ant pagrindinio vandens vamzdžio, apsaugos visą vandenį, naudojant jūsų namų įrangą.

  Kalbant apie šalutinį poveikį vandens tiekimo linijoms, parodyta, kad nėra jokio poveikio metalų išsiskyrimui į vandenį, kai vanduo yra apdorojamas „Scalewatcher“. Laboratorinė ataskaita BTO200-1. 

   

  Scalewatcher“ vartotojai pranešė:

  Privalumai

  • Pagerina vandens šildytuvo efektyvumą, taupo energiją.
  • Vanduo tampa minkštesnis, švelnesnis odai ir plaukams.
  • Sumažina putas ir pagerina muilo putojimą.

   

  Savybės

  • Nereikia druskos ar chemikalų.
  • Nereikia priežiūros, lengva montuoti, nereikia tvirtinimo sienoje
  • Nežymus energijos suvartojimas
  • Efektyvus vario, švino, plieno ar PVC vamzdžiams.

   

  Ilgalaikis poveikis

  • Pagerina vandens srautą labai užkalkėjusiose sistemose.
  • Prailgina vandens šildytuvų tarnavimo laiką.
  • Prailgina vandens filtrų ir RO membranų tarnavimo laiką.
  • Užkerta kelią odos niežėjimui dėl kieto vandens.

   

  Scalewatcher“ patentuota technologija sukuria elektrinį lauką, kuris veikia kalcio ir magnio jonus, todėl jie lieka suspensijoje su vandeniu patenka į kanalizaciją, neprikimba prie vamzdžių ir prietaisų.

  Galite iš karto naudotis „Scalewatcher“ pranašumais, įrangą lengva patiems sumontuoti  ir nereikia priežiūros. 

   

   

  „Scalewatcher®“ sistemos komercinėms ir pramoninėms reikmėms. 

  Vandens valymo reikalavimai komercinėse ir pramoninėse zonose labai skiriasi nuo privačių geriamojo vandens sistemų. Todėl buvo sukurti specialūs „Scalewatcher®“ modeliai

   

  ● Pramoninės vamzdžių medžiagos

  ● Didesnis vamzdžių skersmuo pastatuose ar pramonėje

  ● Didesnis vandens srautas

  ● Neapdorotas vanduo

  ● Nepalanki aplinka.


  Komercijai ir pramonei Scalewatcher suteiks daug naudos, nes reikia apdoroti daug vandens ir ypač dėl to, kad „Scalewatcher®“ nereikia jokių cheminių medžiagų ir jam beveik nereikia priežiūros. Neigiamas poveikis, kurį sukelia kalcifikacija (kalkėjimas) su visomis kylančiomis problemomis, palaipsniui išsprendžiamas taip, kad vamzdžių ir įrangos našumas išliktų ar net pagerėtų. Visi šie punktai žymiai sumažina vandens valymo eksploatacijos ir priežiūros išlaidas. 

   

  Vandens valymo reikalavimai komercinėse ir pramoninėse zonose labai skiriasi nuo privačių geriamojo vandens sistemų. Todėl buvo sukurti specialūs „Scalewatcher®“ modeliai

   

  ● Pramoninės vamzdžių medžiagos

  ● Didesnis vamzdžių skersmuo pastatuose ar pramonėje

  ● Didesnis vandens srautas

  ● Neapdorotas vanduo

  ● Atšiauri aplinka.

   

  Originalus, patentuotas elektroninis vandens kondicionierius „ScaleWatcher®“ Išmanioji alternatyva kietam vandeniui valyti namuose ar versle
  Mikroelektronikos pažanga leido „Scalewatcher“ sukurti tokią kompaktišką sistemą, kad ją būtų galima įdiegti mažose ar paprastai neprieinamose erdvėse. Idealiai tinka komercinėms reikmėms, tokioms kaip skalbyklos, viešbučiai, garažai, restoranai ir kepyklos. „Scalewatcher“ Komerciniai modeliai galimi tiek vidaus, tiek lauko vamzdžiams iki atitinkamai 4 colių ir 8 colių

   

  Mikroelektronikos pažanga leido „Scalewatcher“ sukurti tokią kompaktišką sistemą, kad ją būtų galima įdiegti mažose ar paprastai neprieinamose erdvėse. Idealiai tinka komercinėms reikmėms, tokioms kaip skalbyklos, viešbučiai, garažai, restoranai ir kepyklos. „Scalewatcher“ Komerciniai modeliai galimi tiek vidaus, tiek lauko vamzdžiams iki atitinkamai 4 colių ir 8 colių

   

  Lengvai montuojamo „Scalewatcher“ privalumai:

   

  • Padidėjęs kapitalinės įrangos tarnavimo laikas
  • Mažesnės sąskaitos už energiją
  • Greitas atsipirkimas
  • Padidejęs vamzdynų pralaidumas
  • Aplinkai draugiškas ir nekenksmingas
  • Sumažinta korozija *
  • Sumažėjęs bakterijų augimas *
  • Sumažėjęs dumblių augimas 

  Pramonės problemos, kurios  sprendžiamos naudojant chemines medžiagas, be kita ko: mineralų nuosėdos, rūdys, bakterinė plėvelė, vandens šalinimas

   

  Mineralinis kalkėjimas

   

  „Scalewatcher“ gali užkirsti kelią kalkėjimui  ir pašalinti esamus kalkių sluoksnius. Pramonėje yra daug sėkmingų naudojimo pavyzdžių.

  Produktas pristatytas 1989 m. Tuo metu procesas nebuvo iš gerai suprantamas. Dabar ši technologija yra plačiai pripažinta ne tik konkurentų, kurie nukopijavo šią koncepciją, dėka, bet ir pramonės įmonių vadovų, kurie pirmieji  naudojo „Scalewatcher“ šioje srityje. Fizinis vandens valymas užėmė vietą pramonėje kaip aukštųjų technologijų ir patikima mineralinių nuosėdų prevencijos priemonė. 

   

  Rūdys

  Nuostabus šalutinis įrenginio  poveikis geležies vamzdžiams, kuriuose yra deguonies turinčio vandens, yra tai, kad rūdys nebesusidaro; o esančios bus pašalintos ir pakeistos labai plonu juodu apsauginiu sluoksniu, vadinamu magnetitu. 

   

  Bioplėvelė

  Šalutinis poveikis, kurio buvo galima tikėtis, yra tai, kad bakterijų skaičius proceso vandenyje labai sumažės dėl „Scalewatcher“ valymo poveikio. Išnyksta bakterijų maitinimosi pagrindas, taip pat ir išnyksta bakterija. Šis efektas ypač pastebimas aušinimo bokštuose. Ataskaitose iš šių vietų, nėra kalkėjimo, dumblių augimo, bakterijų skaičius yra nulinis ir korozija mažesnė. 

   

  Vandens šalinimas

  Civilizuotame pasaulyje pramonė turi mokėti už vandens šalinimą. Pavyzdžiai yra garų katilų ar aušinimo bokštų prapūtimas. Kadangi dauguma šios įrangos naudoja automatinį išpūtimą, pagrįstą vandens elektriniu laidumu, nesunku suprasti, kodėl galima taupyti vandenį. Kuo ilgiau užtrunka, kol pasiekiamas tam tikras laidumo lygis, tuo mažiau vandens išleidimų. Šį lygį galima nustatyti aukštesnį naudojant „Scalewatcher“ - galima sutaupyti nuo 50 iki 80% vandens kiekio. Bendras vandens sutaupymas ir vandens šalinimo išlaidos suteikia labai greitą investicijų grąžą. 

   

   

  Brošiūros

   

   

  Viešbučiams ir maitinimo įstaigoms                                 Paukštynams                                               Privatiems namams                                             

   

                       

  Prekių nėra.
google-site-verification: google1dcf2b0df0b5ed7f.html