El. įranga vandens apdorojimui

 • Scalewatcher yra vienas populiariausių pasaulyje elektromagnetinių nukalkinimo prietaisų

  Ar nenorėtumėte turėti prietaiso, nereikalaujančio  priežiūros, be jokios chemijos,  apsaugančio nuo mineralinių nuosėdų ir pagerinančio vandens savybes - tiek privačiame, tiek komerciniame / pramoniniame sektoriuje?

  Scalewatcher“ yra tai, ko jums reikia! Jo efektyvumą patvirtina daugybė klientų visame pasaulyje - nuo privačių namų iki didelių įmonių, pavyzdžiui, naftos pramonės.

  „Daugiau nei prieš 25 metus Nyderlanduose sukurta ir užpatentuota„ Scalewatcher technologija  -  o šiandien„ Scalewatcher Group “veikia visame pasaulyje.

  Biurai Europoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Artimuosiuose Rytuose, Azijoje ir Australijoje užtikrina pardavimą ir aptarnavimą įvairiausioms reikmėms, visų pirma perdirbimo ir gavybos pramonėje, jūrų reikmėms, komunalinėms paslaugoms ir žemės ūkio sektoriui.

  „Mano išrastas prietaisas yra ekologiškas, nes jis valo kietą vandenį neatidarius vamzdžio ir be cheminių priedų - labai mažomis energijos sąnaudomis“.

  Gali būti, kad tam tikrose pramonės šakose ar vietose jau yra įdiegtos kitos vandens valymo technologijos, kurių efektyvumą galima padidinti. Tokiu atveju „Scalewatcher“ galima lengvai derinti su bet kuriuo kitu metodu. Neatidarius vamzdyno, galima sukurti efektyvias hibridines sistemas.

  Daugybė patenkintų klientų patvirtina, kad naudojant „Scalewatcher“:

   

  • Sumažėja vandens ir energijos sąnaudos
  • Prailginamas vandens tiekimo sistemų ir prietaisų tarnavimo laikas
  • Sumažinamas vandens tiekimo sistemų ir prietaisų prastovų dažnis, padidinamas jų pralaidumas ir gamyba 

  Daugiau informacijos ir brošiūrų rasite mūsų svetainėje


  Scalewatcher galima įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. 

google-site-verification: google1dcf2b0df0b5ed7f.html