Dažniausiai užduodami klausimai

 • 1. Kokio dydžio yra aktyvuotos anglies pakuotės? Kaip naudojama aktyvuota anglis akvariumų vandens valymui.

  Šiuo metu siūlome 300g ir 500g aktyvuotos anglies pakuotes. Anglis įdėta į apsauginius maišelius, o maišeliai į spalvotas dėžutes. Aktuvuotos anglies granulės, prakirpus maišelį, suberiamos į akvariumo valymo filtro tam skirtą talpą arba galima naudoti su maišeliu, padedant jį tokioje vietoje, kur vanduo intensyviausiai maišomas (geriausiai prie filtro). 250g anglies tinka iki 500l akvariumui. Mažesniems akvariumams naudokite atatinkamai mažesnį kiekį anglies. Kadangi aktyvuota anglis prisisotina vandenyje esančiais teršalais, keiskite aktyvuotą anglį filtre kas  4-6 savaitės arba pagal poreikį (dažniau, jei akvariumo vanduo l. užterštas). 

  2.  Kokio dydžio yra ceolito, skirto vandeniui valyti pakuotės? Kaip naudojamas ceolitas akvariumų vandens valymui.

  Šiuo metu siūlome 20 kg ceolito  pakuotes (dydis įvairus, polietileniniuose maišeliuose) bei 2L ir 5L pakuotes plastikiniuose kibirėliuose.  Ceolitas, išėmus jį iš pakuotės, praskalaujamas vandeniu ir suberiamas į akvariumo valymo filtro tam skirtą talpą. Yra galimybė suberti ceolitą į  specialiai skirtą maišelį (arba bet kokį vandeniui laidų maišelį) ir laikyti akvariumo dugne šalia vandens filtro arba oro difuzoriaus.

  Kadangi ceolitas prisisotina vandenyje esančiais teršalais (pagrinde amoniu), keiskite jį  filtre kas 4-6 savaitės arba pagal poreikį (dažniau, jei akvariumo vanduo l. užterštas).

  3. Filtravimo papildų laikymo sąlygos ir naudojimo laikas?

  Jeigu medžiagas laikysite originalioje pakuotėje, sausai, be kontakto su kitomis medžiagomis ir oru, aktyvuotos anglies ir ceolito  naudojimo laikas yra iki 2 metų.

   


google-site-verification: google1dcf2b0df0b5ed7f.html