Bioaktyvatorius akvariumui - Biobooster

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 787 su PVM
  787 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 17 vnt.

   Pristatymo laikas 2-4 d.d.

  Pristatymas 10-14 dienų po užsakymo.

  Į krepšelį 

  Milijardai aktyviųjų nitrifikatorių ir denitifikatorių, esančių „BioBooster“, efektyviai ir per labai trumpą laiką sumažina per didelę nitratų koncentraciją vandenyje.  BioBooster“ sumažina akvariumo filtrų apkrovą, užtikrina tiesioginį biologinį aktyvumą ir prailgina akvariumo filtrų tarnavimo laiką.  

 • BioBooster – gerosios bakterijos akvariumui ir nitratų šalintojas

  Azoto junginių irimas nuo pašarų liekanų, žuvų išmatų ir kt. yra nepaprastai svarbus biologinei akvariumo pusiausvyrai. Už teršalų skilimą daugiausia atsakingi mikroorganizmai, kurie nusėda ant kietų akvariumo paviršių ir filtre.
  Tarp skirtingų mikroorganizmų rūšių yra gyva konkurencija dėl egzistavimo, nes kiekviena populiacija nori būti dominuojanti. Ypač jei vandenyje yra per daug nitratų, skatinamas dumblių augimas ir gali būti pažeista flora ir fauna.

  Milijardai aktyviųjų nitrifikatorių ir denitifikatorių, esančių „BioBooster“, efektyviai ir per labai trumpą laiką sumažina per didelę nitratų koncentraciją vandenyje.
  „BioBooster“ sumažina akvariumo filtrų apkrovą, užtikrina tiesioginį biologinį aktyvumą ir prailgina akvariumo filtrų tarnavimo laiką.


  Naudojimas: Prieš naudojimą gerai suplakite. Idealiai tinka naudoti po kiekvieno vandens keitimo arba pakeitus filtrą.

  10 ml -100 litrų vandens. Naujam akvariumui 20ml-100l.   

  Pakuotė: 100ml

google-site-verification: google1dcf2b0df0b5ed7f.html